ما در عصری زندگی میکنیم که پیشرفت در زمینه تحقیقات و معالجات پزشکی طول عمر بی سابقه ای را به مانویدمیدهد.درحال حاضر طول عمر در دنیا برای مردان 73/6 و برای زنان 79/6سال است. پوست انسان آینه تمام نمای سلامت است و در معرض دیده همه قرار دارد.


مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 1
فردوس

خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی
پوست - مو - زیبایی

مشاوره رایگان

مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 2
مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 3    

مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 4

این مجموعه مجهز به آخرین دستگاه های تکنولوژی روز جهت انجام خدمات لاغری و زیبایی می باشد


لیزر فراکشنال


چین و چروک های پیرامون چشمان ،شیار هایی که در اطراف لب و بینی تشکیل می شود .پوستی که رنگ و جوانی خود را از دست می دهد وضعیت خود را به تمام دنیا اعلام می کند. اگر چه نمی توانیم مانع گذشت زمان شویم اما در حال حاضر با توجه به پیشرفت های عظیم دانش پزشکی به سادگی می توان چهره افراد را حداقل بین 5 تا 10 سال جوانتر کرد.
کرم های زیبائی به تنهائی قادربه عمل کردن در عمق چروک نیستند و فقط می توانند از ایجاد چروک های جدید پیشگیری کنند . برای رفع چین و چروک های به وجود آمده نیاز به در مان های سریع و تهاجمی تر مثل اعمال جراحی است.اما اعمال جراحی علاوه بر هزینه ای هنگفت درمانی دارای عوارض بی شماری مانند عوارض بی هوشی ،تجمیع پوست در زیر پوست، عفونت و آسیب موقت یا دائمی به اعصاب حرکتی و حسی صورت و عوارض بی شمار دیگری است و در مجموع چندین ماه طول می کشد تا صورت شکل اصلی خود را پیدا کند امروزه در طب زیبائی از لیزر و کاربردهای وسیع آن سخن به میان می آید.
لیزر در واقع چیزی نیست جز نوری که شدیدا" متمرکز شده و این نور قابلیت این را دارد که به ارگان هدف رسیده و با ایجاد گرما در آن باعث تغییرات در بافت هدف شود. لیزر فراکشنال یکی از پیشرفته ترین درمان های در دسترس برای جوانسازی و درمان ضایعات پوستی است که از نظر عوارض جانبی و هزینه با جراحی و سایر روش های دیگر قابل مقایسه نیست و دارای تأییدیه FDAمی باشد.

 مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 5


لیزر فراکشنال چگونه عمل می کند؟

 در این تکنیک در واقع یک لایه از پوست اپیدرم و بخشی از درم برداشته می شود سپس پوست مجددا" بهبود می یابد و یک پوست جدید ساخته می شود که ظاهری شفاف تر و صاف تر از پوست قبلی دارد علاوه بر این تغییرات سطحی به دنبال این عمل سرعت تولید کلاژن بافتی که در خانمها از سن 30 سالگی و در آقایان از سن 40 سالگی کند شده ،افزایش می یابد و از آنجایی که کاهش کلاژن یکی از عوامل مهم ایجاد چین و چروک در پوست می باشد که با افزایش سن و تماس با عوامل محیطی مثل آفتاب کاهش می یابد تسریع ساخت کلاژن به وسیله این تکنیک باعث افزایش قدرت ارتجاعی پوست و استحکام آن می شود.

لیزر فراکشنال چه کاربردی درمانی در پوست دارد؟

-جوانسازی،رفع چین و چروک و افزایش قوام و استحکام پوست
-بر طرف کردن لک های قهو ه ای ناشی از سن و لک های ناشی از آفتاب و بارداری
- از بین بردن اسکار ناشی از آکنه،جراحی ها و سوختگی ها
-کاهش منافذ باز پوست
-از بین بردن ترکهای پوستی ناشی از بارداری و چاقی
مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 6

آیا درمان با لیزر فراکشنال یک اقدام سر پائی است؟
بله، این اقدام به طور بی خطر در مطب پزشک انجام می شود و تعداد جلسات بسته به وسعت ناحیه درمان و صلاحدید پزشک معالج بین 3 تا 5 جلسه خواهد بود.

آیا درمان با لیزر فراکشنال دردناک است؟
بسته تبه آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است و حداکثر در حد پریدن روغن داغ یا کشیدن کش لاستیکی روی پوست است که در موارد لازم و طبق صلاحدید پزشک معاج با کرم های بی حسی موضعی و آرامبخش خوراکی می توان درد را کاهش داد.

نتایج لیزر درمانی تا چه مدت ماندگار است؟
این تکنیک علاوه بر جایگزینی پوست جدید با پوست آسیب دیده موجب افزایش کلاژن در پوست جدید می شود در نتیجه روند پیری را به تأخیر می اندازد. مراقبت از پوست جدید با استفاده مرتب از کرم های مرطوب کننده و ضد آفتاب شیوه درست زندگی و اجتناب از آفتاب و سیگار کشیدن موجب باقی ماندن آثار سود مند لیزر درمانی تا سالیان سال می شود.

مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 7

چه کسانی نباید لیزر فراکشنال را انجام دهند؟

افراد باردار ،سابقه مصرف اخیر ایزوترتینوئین خوراکی،سابقه عمل جراحی مثل لیفتینگ و بلفاروپلاستی(جراحی افتادگی پلک) در سه ماه گذشته،وجو حاد عفونتهای ویرال (تب خال)، باکتریال و قارچها که حتما" باید قبل از لیزر درمان گردند. سابقه رادیوتراپی سر و گردن ،پوست های بسیار تیره،سابقه افسردگی بسیار شدید یا سایر بیماری های روانی که باعث توقعات نا معقول بیمار می گردد.

تمهیدات قبل از عمل:
5-4 روز قبل از عمل لیزر درمانی کرم های لایه بردار خود را قطع و فقط از مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده نمایید.در صورت مصرف آسپرین یا دارو های ضد انعقاد 15 روز قبل از عمل دارو طبق صلاحدید پزشک معالج قطع شود.یک ساعت قبل از عمل بهتر در افراد حساس به درد از یک مسکن خوراکی و کرم های بی حس کننده ای که توسط پزشک تجویز شده استفاده شود.عید و موهای زائد
عده‌ای از خانم‌ها نزدیک عید که می‌شود یادشان می‌افتد که بهتر است از شر موهای زاید بدن‌شان خلاص شوند و بنابراین با مراجعه به متخصص پوست و مو تقاضای لیزردرمانی قسمت‌هایی از بدن و گاه کل بدن را می‌کنند. بیماران باید بدانند که برای انجام لیزردرمانی به چند جلسه درمان با لیزر نیاز است و این طور نیست که فردی با یک جلسه انتظار رفع همیشگی موهای زاید را داشته باشد. برای موهای زاید صورت معمولا فواصل لیزردرمانی هر ۴۵ روز و در مورد موی زاید بدن هر ۶۰ روز است. بلافاصله پس از لیزردرمانی فرد دچار التهاب در محل‌های لیزر شده خواهد شد و باید این آمادگی را داشته باشد که این قرمزی و تورم تا ۴۸ ساعت نیز ادامه یابد، البته با مصرف داروهای موضعی تجویز شده به وسیله متخصصان پوست و مو این مشکل به حداقل زمان خود خواهد رسید.

مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 8

نکته بسیار مهم قبل از انجام لیزردرمانی آن است که افراد باید حداقل تا یک ماه قبل پوست خود را برنزه نکرده باشند. پس اگر به اشتباه از سالن‌های برنزه کردن پوست استفاده می‌کنند، باید بدانند این کار به شدت پوست را ناراحت و آزرده خواهد کرد و انتظار پیری زودرس پوست و سرطان‌های مختلف پوستی را باید داشته باشند؛ اما اگر پوست برنزه تحت لیزردرمانی موهای زاید قرار گیرد خواهد سوخت و احتمال لک‌شدن پوست بسیار بالاست، بنابراین مطلع کردن پزشک در این موارد الزامی است. مساله بعدی این است که لیزر روی موهای سفید اثری ندارد. هر چه قطر موها بزرگ‌تر و رنگ موی فرد سیاه‌تر باشد و نیز هرچه پوست وی سفیدتر و روشن‌تر باشد پاسخ درمانی، بهتر خواهد بود. گاه شاهد آن بوده‌ایم که در چنین فردی حتی با یک جلسه لیزردرمانی ساق پا دیگر هرگز موهای ضخیم به سراغ فرد نیامده‌اند.

مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 9
فردوس


خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی
پوست - مو - زیبایی
مشاوره رایگان

مرکز فردوس - خدمات تخصصی زیبایی، لیزر و جراحی - تصویر 10

آدرس: خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، باغ فردوس، مجتمع پزشکان فردوس، طبقه دوم، واحد12
50 14 72 22   -   68 15 72 22نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه