آیا پس از خارج شدن چربیهای پوست، پوست شل و آویزان خواهد شد؟ خیر، نه تنها پوست شل نمی شود بلکه پوست بدلیل خاصیت ارتجاعی خود، جمع شده و تا 20-15 سانتی متر توانائی کوچکتر شدن را دارد، به شرط اینکه پوست قبل از عمل در اثر رژیم و لاغریهای متناوب، خاصیت ارتجاعی خود را از دست نداده باشد.

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز - دکتر قورچیانی

دکتر قورچیانی

متخصص پوست، مو، زیبایی

20 % تخفیف لیزر لیپولیز

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز - دکتر قورچیانی - تصویر 2

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز - دکتر قورچیانی - تصویر 3    


چگونه می توان همزمان با لاغر شدن به فرم دلخواه اندام خود رسید:

در بدن انسان سلولهای چربی محل ذخیره چربی هستند  و طبق ژنتیک فرد، سلولهای چربی به تعداد مختلف در بدن تقسیم شده اند، لذا در هر منطقه که سلول های چربی بیشتری دارد، توانایی چاق تر شدن را دارد.

بنابراین اگر قسمتی از بدن شما، نامتناسب با بقیه اندامتان چاق است، در آن ناحیه تعداد سلولهای چربی بیشتری وجود دارد و برای رهائی دائمی از این چاقیهای موضعی، باید سلولهای چربی آن محل کاهش پیدا کند که این امر تنها از طریق خارج نمودن این سلولهای چربی امکان پذیر است.
در گذشته لیپوساکشن روش اصلی برای خارج نمودن سلولهای چربی از بدن بود که بدلیل نیاز به بیهوشی و خطر آمبولی این روش چندان طرفداری ندارد.
ولی با پیشرفت تکنولوژی و علم، روشهای جدید و کم خطر برای تخلیه چربیهائی که در مناطق نامناسب تجمع یافته اند و اندام ناهمگونی ایجاد نموده اند، بوجود آمده است به طوریکه دیگر نیاز به بیهوشی و اتاق عمل نیست و تنها بوسیله بی حسی موضعی قابل انجام است همچنین تنها با ایجاد منافذ بسیار کوچکی در پوست میتوان این چربیها را خارج نمود به طوریکه، اسکار جراحی باقی نماند.

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز - دکتر قورچیانی

امروزه با ظهور لیزرلیپولیز و سیستم لیپوماتیک انفراسونیک میتوان ابتدا سلولهای چربی را ذوب نمود و سپس آنرا بصورت مایع خارج نمود به طوریکه دیگر نیازی به ساکشن دستی چربیها نباشد.

همچنین یک پزشک با تجربه هنگام تخلیه چربیهای ذوب شده، همزمان میتواند شکل و فرم متناسب با سایر قسمتهای بدن را نیز ایجاد نماید به طور مثال هنگام تخلیه چربیهای پهلوها، میتواند قوس کمر در خانمها و فرم کمر هفت در آقایان را طراحی و بوجود آورد، لذا در یک زمان، هم از تجمع نامتناسب سلولهای چربی در آن ناحیه بدن رها می شویم و هم  به شکل و فرم دلخواهتان، خواهیم رسید.
در مقایسه با این روشها، روشهای محافظه کارانه تری همچون رژیم درمانی و رادیو فرکانسی RF یا کاویتاسیون و کرایولیپولیز وجود دارند، دراین روشها سلولهای چربی با از دست دادن چربی خود، کوچکتر خواهند شد بدون آنکه تعداد آنها کم شود، لذا با پرخوری دوباره این سلولها چاق شد و آن ناحیه به شکل اول در می آید و مهمتر از آن اینست که در این روشها بدن هم به فرم و شکل قبلی باقی می ماند و تنها لاغر تر می شود.

پاسخ به برخی سوالات رایج در مورد لیزرلیپولیز و لیپوماتیک

1-    آیا پس از خارج شدن چربیهای پوست، پوست شل و آویزان خواهد شد؟
خیر، نه تنها پوست شل نمی شود بلکه پوست بدلیل  خاصیت ارتجاعی خود، جمع شده و تا 20-15 سانتی متر توانائی کوچکتر شدن را دارد، به شرط اینکه پوست قبل از عمل در اثر رژیم و لاغریهای متناوب، خاصیت ارتجاعی خود را از دست نداده باشد.

2-    آیا بهتر است قبل از این عمل، رژیم لاغری بگیریم یا ورزش داشته باشیم؟

خیر، با توجه به اینکه چاقی های موضعی با رژیم و ورزش بر طرف نخواهد شد و تنها شلی پوست ایجاد خواهد شد، بهتر است برای نتیجه عمل خوبتر، تخلیه چربی و جمع شدن پوست توسط این عمل انجام پذیرد تا حداکثر پاسخ بدست آید.

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز - دکتر قورچیانی

3-    آیا پس از  عمل لیپولیز و لیپوماتیک، پوست ناصاف و پستی بلندی پیدا می کند؟

ناصافی و پستی بلندی پوست به دلیل غیر یکسان برداشتن چربیهای زیر پوست است لذا اگراین کار توسط تیم مجرب و پزشک با تجربه انجام شود با یکسان و هماهنگ برداشتن چربیها، پوستی صاف و فرمی مناسب در اندام ایجاد خواهد شد.
(البته پستی بلندی ناشی از عمل نیز تا حد زیادی قابل اصلاح است)

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز - دکتر قورچیانی


4-    آیا این اعمال، خطر آمبولی چربی دارند؟
خیر، نه تنها پوست شل نمی شود بلکه پوست بدلیل  خاصیت ارتجاعی خود، جمع شده و تا 20-15 سانتی متر توانائی کوچکتر شدن را دارد، به شرط اینکه پوست قبل از عمل در اثر رژیم و لاغریهای متناوب، خاصیت ارتجاعی خود را از دست نداده باشد.
همانطور که ذکر شد، بدلیل اینکه این اعمال سرپائی و بدون بیهوشی هستند و همچنین چربیها، ابتدا ذوب شده و سپس خارج می شود، شانس آمبولی چربی، تقریبا به صفر می رسد.

5-    آیا میتوان در یک جلسه شکم، پهلو، بازو و ران را همزمان عمل کرد؟

بهتر است اینکار انجام نشود، چرا که پزشک مجبور می شود برای بی حسی موضعی داروی بیشتری مصرف نماید که برای بدن مقدار داروی زیاد میتواند عوارض ایجاد نماید و همچنین، چون وسعت کار بالا می رود، دقت پزشک کاهش می یابد و نتیجه نهائی، زیبا نخواهد بود. بهتر است در یک جلسه تنها یک ناحیه یا حداکثر دو ناحیه مثل شکم و پهلو انجام شود تا عمل بدون خطر با بهترین نتیجه حاصل شود.

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز - دکتر قورچیانی

6-     آیا چاقی مجدد، ناحیه مورد عمل دوباره چاق می شود؟
همانطور که گفتیم، طی لیزرلیپولیز و لیپوماتیک، پزشک بنا به صلاحدید 90-70 درصد چربیها را تخلیه می نماید. لذا اگر فرد مجددا چاق شود سلول های چربی باقی مانده حداکثر تا دو برابر چاق  می شوند و هرگز چاقی اولیه ایجاد نمی شود.7-    آیا با چاق شدن مجدد، چربیها به دیگر قسمتهای بدن می روند؟
در مورد پاسخ این سوال، لازم است متذکر شویم که این اعمال، تنها برای رفع چاقیهای موضعی است، بنابراین فردی که تمامی قسمت های بدنش چاق است
کاندید مناسبی برای این اعمال نیست چراکه با کم شدن چربی یک ناحیه، سایر قسمت ها چاقتر می شوند.
این افراد باید از روشهای جراحی باز مثل پیوند معده به روده یا بالون معده استفاده کنند چاقیهای موضعی تحت تاثیر هورمونها و ژنتیک ایجاد می شوند که در آنها سلولهای چربی بیشتری بوجود آمده است که با خارج نمودن آنها، مشکل برطرف می شود.

لاغری موضعی با لیزر لیپولیز - دکتر قورچیانی

8-    پس از انجام این اعمال، چند روز استراحت در منزل را توصیه می کنید؟
استراحت پس از عمل به ناحیه و سطح منطقه عمل شده بستگی دارد، اما آنچه که به طور روتین در بین بیماران دیده می شود یک یا دو روز استراحت در منزل کافی می باشد و در سطوح کوچکتر مثل بغل ران، استراحت احتیاج نمی باشد.

9-    آیا پس از لیپولیز شکم و پهلوها، میتوان حاملگی و زایمان داشت؟

بله، دراین روشها، تنها چربی زیر پوست خارج می شود و این بدین معنی است که عمل در سطح پوست و زیر پوست است و ارتباطی با احشاء داخل شکم و عضلات شکم و لگن ندارد.

10-آیا لیزر یا اینفراصونیک عوارض دراز مدت و سرطان ایجاد می نماید؟

به هیچ عنوان، چرا که لیزر، نور متمرکز است و نور سرطانزا نیست و امواج اینفراصونیک نیز امواج صوتی است که تنها چند سانتی متر عمق نفوذ دارند.


دکتر قورچیانی
متخصص پوست، مو، زیبایی


[img9]

آدرس: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه، کوچه عباس اناری، پلاک 99، واحد 14، طبقه 4
تلفن: 88699762   -   88698277 
همراه: 09352628391
تماس از 2 ظهر الی 8 شب


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه