حتماً شنیدید که آرتروز,شایع‌ترین بیماری از دسته التهاب مفاصل است که در این بیماری غضروف مفصل صدمه می بیند و كم‌كم از بین می‌رود، آرتروز ممكن است هر مفصلی را درگیر كند اما مفاصل بزرگ كه وزن بدن را تحمل می‌كنند مثل مفاصل زانو و ران و ستون فقرات بیشتر در معرض ابتلا هستند.

فرار از آرتروز
جنب و جوش جوانی
فرار از آرتروز


حتماً شنیدید که آرتروز یا استئوآرتریت شایع‌ترین بیماری از دسته التهاب مفاصل است که در این بیماری غضروف مفصل صدمه می بیند و كم‌كم از بین می‌رود، آرتروز ممكن است هر مفصلی را درگیر كند اما مفاصل بزرگ كه وزن بدن را تحمل می‌كنند مثل مفاصل زانو و ران و ستون فقرات بیشتر در معرض ابتلا هستند.

بد نیست بدانید که سه علامت و نشانه شایع وجود دارد که نشان از بروز آرتروز دارد؛ اولین علامت خشكی پس از استراحت است، به این معنی كه گاهی اوقات وقتی مفصل به‌ مدت طولانی بی‌حركت مانده باشد و بخواهد فعالیت كند درد خواهد داشت؛ شاید شما هم دیده باشید كه بیماران مبتلا به آرتروز زانو صبح‌ها كه از خواب بیدار می‌شوند به سختی راه می‌روند اما بعد از مدتی كم‌كم راه رفتنشان به حالت عادی بازمی‌گردد.خشكی مفاصل بعد از یك دوره طولانی عدم ‌فعالیت بسیار شایع است ولی به ندرت بیشتر از نیم ساعت طول می‌كشد ؛ دومین علامت كاهش انطاف پذیری است؛ به‌همین دلیل بیماران مبتلا به آرتروز نمی‌توانند به‌ راحتی مفاصل خود را خم و راست كنند ؛ سومین علامت نیز درد در مفصل است.توصیه می‌شود كسانی كه بیشتر از دو هفته چنین علایمی را در مفاصل خود دارند حتما به پزشك مراجعه كنند.

این بیماری در زنان در حوالی دوره یائسگی و یا بعد از آن، در مردان در میانسالی و سنین بالا و در ورزشکاران و دیگر افراد که به مفاصلشان ضربه وارد میشود، رخ می دهد. پیشگیری از آرتروز بسیار آسان تر و کم خرج تر بوده و بدون عارضه است. امروزه استفاده از مکمل های غذایی گلوکزآمین و کندروئیتین سولفات برای ارتقاء سلامت مفصل از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

"پریفلکس هلث برست" ترکیبی منحصر به فرد از دو ماده گلوکزآمین و کندروئیتین سولفات است که موجب بهبودی و افزایش انعطاف پذیری مفاصل می شود.همواره توجه داشته باشید که با افزایش سن میزان تولید گلوکزآمین بتدریج در بدن کم می شود و نیاز مفاصل به آن افزایش می یابد. گلوکزآمین باعث بازسازی و ترمیم مفاصل می شود. در حال حاضر مشخص شده است که گلوکزآمین نه تنها ناراحتی های مفاصل مانند درد را تسکین می بخشد بلکه در رشد مجدد بافت غضروفی موثر است. گلوکزآمین کاملا ایمن، طبیعی و غیر سمی است ، ضمناً گلوکزآمین در هیچ منبع غذایی به راحتی قابل دریافت نیست اما میشود با مصرف روزانه مکمل ها نیاز مفاصل را به این ماده حیاتی تامین کرد. ماده ضروری دیگر جهت تقویت و بازسازی بافت مفاصل کندروئتین سولفات است. کندروئیتین سولفات دارای بار منفی است و حالت دافعه الکتریکی به وجود می آورد که باعث ایجاد مقاومت در غضروف می شود و در هنگام پرش ها و فشار بر مفاصل از به هم ساییدگی استخوان ها جلوگیری می کند. این ترکیب دارای نقش ضدالتهابی است و از بروز آسیب های احتمالی به غضروف جلوگیری می کند..

"پریفلکس هلث برست" که هم اکنون در داروخانه های سراسر کشور قابل تهیه و موجود است حاوی 500 میلی گرم گلوکز آمین و 400 میلی گرم کندروایتین و به شکل کپسول است که در بسته های 60 عددی و در ایالات متحده امریکا تولید و بسته بندی میشود.
فرار از آرتروز
منبع : پوراطب
www.pourateb.com
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه