سریال های ماه رمضان 1393 + تصاویر


سریال های ماه رمضان 1393 + تصاویر

با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان در سال 1393 نگاهی به سریال های مدینه، مثل من مثل تو ، سه جلد ویژه این ماه می کنیم.

در فاصله بیش از دو ماه مانده به آغاز ماه مبارک رمضان برخی از کارگردان‌ها دست به کار ساخت سریال‌هایشان شده‌اند. سیروس مقدم که به تازگی مجموعه « پایتخت ۳ » را روی آنتن شبکه یک سیما داشت، قرار است سریال « مدینه » را برای پخش در ماه مبارک رمضان مقابل دوربین ببرد.

مقدم بار دیگر با سعید نعمت الله به عنوان نویسنده همراه شده است و قرار است قصه زنی را به تصویر بکشد که فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی در جامعه دارد و در این راه با مشکلاتی مواجه می‌شود.

سیروس مقدم

نقش اول مجموعه تلویزیونی « مدینه » به عهده پریوش نظریه است. شبنم مقدمی ، رضا رویگری ، آناهیتا افشار ، لیندا کیانی ، مریم بوبانی ، آتیلا پسیانی ، مهدی سلطانی، مهرداد صدیقیان، مجید صالحی، بهزاد فراهانی دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند و قرار است بازیگرانی دیگری هم به این لیست اضافه شوند.
شبکه دو سیما هم سریال «مثل من، مثل تو» با عنوان قبلی « فاخته » را برای پخش در ماه رمضان در نظر گرفته است. محمود معظمی که ساخت سریال « تکیه بر باد » و کارگردانی چند اپیزود از سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» را در کارنامه خود دارد، « مثل من، مثل تو » را با فیلمنامه‌ای از علی‌اکبر محلوجیان مقابل دوربین برده است. ثریا قا سمی ، عبدالرضا اکبری ، فرخ نعمتی ، شهرام عبدلی، نگین معتضدی، کمند امیر سلیمانی ، متین ستوده از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. داستان درباره یک کودک ۹ ساله است که کم‌کم وارد دنیا بزرگتر‌ها می‌شود.

محمود معظمی


معظمی درباره زمان‌بندی پایان تصویر برداری سریالش گفت: «تقریبا عجله و شتاب در ساخت سریال‌های مناسبتی همیشه در این آثار وجود دارد و در این شتاب کسی موفق‌تر است که کار بهتر و با کیفیت تری ارائه بدهد.»
شبکه سه سیما تا به امروز سریالی را به عنوان گزینه نهایی پخش در ایام ماه مبارک رمضان معرفی نکرده است. از سوی دیگر، ظاهرا مجموعه تلویزیونی «سه‌جلد» به کارگردانی سامان مقدم برای پخش از شبکه تهران در نظر گرفته شده است.

سامان مقدم

پیمان عباسی نگارش این مجموعه تلویزیونی را برعهده دارد. داستان سریال روایتی کمدی‌اجتماعی از سه طبقه مختلف جامعه است.
هنوز لیست بازیگران این مجموعه تلویزیونی کامل نیست و فعلا مراحل پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد. مقدم پیش از این مجموعه‌های «پریدخت» و «شمس‌العماره» را کارگردانی کرده است.

منبع : خبر آنلاین - / ک
سریال های ماه رمضان 1393 + تصاویر - تصویر 5
نظرات بییندگان :
سایان رفیع دوشنبه 9 تیر 1393 ساعت '23:32
میخواستم یه انتقاد از فیلم هفت سنگ کنم که چرا کارگردان توی این فیلم دکتر و مهندس هارو بالا برده و گرافیست های جامعه رو پایین واقعا خیلی بده این حرکت

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه