اندازه وشکل بینی یکی از موثرترین عوامل در زیبایی صورت میباشد و حتی تتغییر مختصردر آن با جراحی پلاستیک می تواند باعث بهبود بسیار زیاد ظاهر فرد میشود

جراحی زیبایی بینی-دکتر پیمان برومند

فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی - دارای بورد تخصصی

     جراحی زیبایی بینی -دکتر پیمان برومند - تصویر 2    
جراحی زیبایی بینی-دکتر پیمان برومند

دکتر پیمان برومند
فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی

آندوسکوپی بینی و سینوس
جراحی پلاستیک پلک (بلفاروپلاستی)

جراحی پلاستیک گوش (انو پلاستی)


اندازه و شکل بینی یکی از موثرترین عوامل در زیبایی صورت میباشد و حتی تغییر مختصر در آن با جراحی پلاستیک می تواند باعث بهبود بسیار زیاد ظاهر فرد میشود.
جراحی بینی علاوه بر تاثیر گذاری بر روی چهره و اعتماد به نفس میتواند باعث بهبود اختلالات تنفس ناشی از اشکالات ساختمانی بینی شود .
راینوپلاستی در لغت به معنای شکل دادن به بینی است ، که برش های جراحی داده میشوند تا به سیستم اسکلتی و غضروف ها و استخوان ها دسترسی پیدا کنیم .
اکثر برش هایی که در داخل بینی داده میشوند،قابل دیدن نیستند . در بعضی موارد هم یک برش روی پوست بین دو سوراخ بینی داده میشود که سپس مقادیر معینی از استخوانها و غضروفها بر داشته میشوند یا تتغییر محل داده میشود. تا به شکل موردنظر برسیم.
جراح پلاستیکی بینی گوشتی


در واقع منظور مان از بینی گوشتی ، بینی با پوست ضخیم است .اگر چه در جراحی پلاستیک و زیبایی بینی تغییر در اسکلت بینی اساس کار است. اما پوست بینی و اجزاء بافت نرم پوشش پوست که بافت نرم نام دارد هم نقش مهمی در نتیجه عمل دارد.

مزیت: یک مزیت پوست ضخیم این است که ناهمواری اسکلت زیرش را مخفی میکند در صورتی که در پوست های نازک این ناهمواری  کوچک ممکن است دیده شوند .متاسفانه این تنها مزیت پوست ضخیم است و بقیه مشخصات پوست در بینی گوشتی نکات منفی هستند.

جراحی زیبایی بینی -دکتر پیمان برومند
جراحی زیبایی بینی -دکتر پیمان برومند

بینی های گوشتی به دو دسته تقسیم می شوند:
1) در بعضی از بیماران منافذ پوستی روی بینی بزرگ است .که ما میتوانیم با رژیم غذایی و استفاده از دارو ها مثلRetina ودر صور�� لزوم Isotretinoin استفاده کنیم. دارویی که بنام های اکوتان یا راکوتان مشهور است که باید تحت نظر متخصص پوست استفاده شود.
این دارو ترمیم را دچار مشکل می کند و در صورتی که بیمار همزمان با مصرف آن تحت عمل جراحی بینی قرار بگیرد احتمال ایجاد گوشت اضافه در محل زخم وجود دارد. یک عمل مفید دیگر که بیمارانی دارای غدد چربی زیر پوست بینی هستند استفاده از لیزر یا لایه برداری پوستی است که البته در صورت استفاده بیمار از اکوتان باید یکسال به تاخیر بیفتد .یک راه بهتر اسفاده از درمان لیزر یا لایه برداری قبل از شروع اکوتان است .

2) در بیماران دیگر ، پوست ضخیم است اما غدد چربی بیمار بسیار کمتر است. معمولا پوست قرمز وبراق است. راه حل برای این بیماران ایجاد اسکلت محکم زیر پوست کلفت است تا بینی فرم قابل قبولی پیدا کند. هر چه اسکلت زیر پوست محکم تر باشد احتمال نازک تر شدن پوست در طی سالیان بعد از عمل و نزدیک شدن بینی به فرم مطلوب بیشتر است .

جراحی زیبایی بینی-دکتر پیمان برومند


قبل از جراحی زیبایی بینی باید نکات زیر را رعایت کنیم :

حداقل برای دو هفته قبل از عمل نباید از آسپرین یا داروهایی که حاوی آسپرین است استفاده نمایید : زیرا آسپرین از انعقاد طبیعی خون جلوگیری میکند .
نیکوتین موجب تنگ شدن رگهای خونی میشود و می تواند موجب اختلال در گردش خون بافت بعد از جراحی شود .بنابراین باید قبل از جراحی و حداقل 2 هفته بعد از آن مصرف دخانیات اجتناب نمایید.
از 8 ساعت قبل عمل ، از خوردن و آشامیدن پرهیز نمایید. این باعث میشود که در زمان جراحی معده شما کاملا خالی باشد و بیهوشی بی خطری داشته باشید .

درمورد داروهایی که قبل از جراحی مصرف می کنید حتما اطلاع دهید .

توجه:بیمارانی که دندان مصنوعی دارند حتما باید پزشک را مطلع سازند وگرنه موجب خفگی بیمار خواهدشد.دکتر پیمان برومند
فلوشیپ جراح پلاستیک بینی - دارای بورد تخصصی

جراحی زیبایی بینی-دکتر پیمان برومند

نشانی : ضلع شمال شرقی میدان ونک ، کوچه صانعی غربی ، ساختمان پزشکان نگین ، طبقه 3، واحد 8

تلفن : 88663994 - 09332098464

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه