بنیامین بهادری با چهره ای متفاوت + تصاویر


بنیامین بهادری با چهره ای متفاوت + تصاویر

در سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر، بنیامین بهادری با چهره ای متفاوت و برای اولین بار پس از مرگ همسرش نسیم حشمتی به روی صحنه رفت و قطعاتی را اجرا کرد.

بنیامین بهادری در شب ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) به مناسبت روز زن و مادر در تالار وحدت قطعاتی را اجرا کرد. بنیامین در این اجرا با سیما و چهره‌ای متفاوت از کنسرت‌های گذشته خود روی صحنه آمده بود و تنها پس از اجرای دو قطعه، در میان تشویق تماشاگران صحنه را ترک کرد.

بنیامین بهادری


اجرای این ویژه‌برنامه که از سوی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، بر عهده رضا رفیع بود که او توانست با شعر‌ها و جمله‌های طنز خود، لبخند را بر لبان حاضران در تالار وحدت بنشاند.
آغاز‌گر این ویژه برنامه، شعرخوانی مصطفی صابر خراسانی بود و پس از آن نوبت به بنیامین بهادری رسید تا دو قطعه از آلبوم 93 خود را با همراهی پیانوی نیما وارسته اجرا کند.

بنیامین بهادری در حال اجرای کنسرت

 

«گل یاس2» نخستین ترانه‌ای بود که بنیامین به مناسبت تولد حضرت فاطمه زهرا (س) خواند و پس از آن رو به تماشاگران گفت از اینکه بعد از شش ماه بار دیگر در چنین مناسبت و جمعی روی صحنه آمده، خوشحال است.

بنیامین بهادری

او در ادامه با تاکید بر اینکه همیشه دوست داشته و دارد عاشقانه بخواند، اجرای ترانه «جادوگر گیسو» را به حاضران در تالار وحدت هدیه کرد. 

منبع : خبر آنلاین - / ک
بنیامین بهادری با چهره ای متفاوت + تصاویر - تصویر 5
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه