وقتی از جمعیت هفتاد و اندی میلیونی كشورمان حدود 26 میلیون نفر چاق هستند، با یك تناسب ساده می‌توان به این نتیجه رسید كه یك سوم از جمعیت با چاقی درگیرند.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: وقتی از جمعیت هفتاد و اندی میلیونی کشورمان حدود 26 میلیون نفر چاق هستند، با یک تناسب ساده می‌توان به این نتیجه رسید که یک سوم از جمعیت با چاقی درگیرند و شاید آرزوی‌شان این است که روزی بتوانند لاغری‌شان را ببینند. آنها به انواع رژیم، ورزش، قرص و. . . متوسل می‌شوند که از این میان تعدادی موفق و برخی هم ناموفق هستند.

پیشنهاد ما این است که علاوه بر رژیم‌های متخصصان تغذیه و ورزش و انواع تکنیک‌ها یا حتی جراحی‌های لاغری سری هم به کتاب‌هایی که در این زمینه چاپ شده بزنید. این کتاب‌ها محصول سال‌ها تلاش متخصصان است، بنابراین ارزش آن را دارد که نگاهی به آنها بیندازید و دستورالعمل‌های‌شان را امتحان کنید.

رژیم غذایی 14 روزه

نویسنده: دکتر رابرت اتکینز

مترجم: دکتر آذین حمزه‌لو

ناشر: شادان

بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

هرجا نامی از رژیم غذایی آورده می‌شود، بدون شک نام دکتر اتکینز نیز همراه آن می‌آید. این متخصص کتابی دارد که می‌تواند راه نجات بسیاری از افرادی باشد که با چاقی دست‌ به گریبان هستند. کتاب دکتر اتکینز چهار بخش دارد که در بخش اول روش این متخصص در کاهش وزن آورده شده است.


رژیم غذایی گروه خونی

نویسنده: پیتر. د. آدامو/ کاترین ویتنی

مترجم: گیله گل بهروزان

ناشر:  امیرکبیر


بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

مدت‌هاست که درباره ارتباط رژیم غذایی با گروه خونی مطالعاتی انجام شده است. در این کتاب با انواع گروه‌های خونی آشنا می‌شوید و در ادامه بهترین رژیم غذایی برای شما ارائه می‌شود. در این رژیم‌ها سن، جنسیت، جغرافیا، بیماری‌های مختلف و ... در نظر گرفته شده است.


کاهش وزن بی‌خطر

نویسنده: لوسی بیل

مترجم: الهام شریف

ناشر: نسل نواندیش


بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

اساس این کتاب بر رژیم غذایی کم چرب و پرکربوهیدرات است. در این کتاب تاکیده شده است که اگر تا به حال هر رژیمی گرفته‌اید و ناموفق بوده‌اید، علت این بوده که رژیم درستی را انتخاب نکرده‌اید. اگر دنبال راهکاری عملی برای حفظ وزن کاهش یافته بعد از رعایت رژیم لاغری هستید، باید الگوی غذایی سالمی را رعایت کنید.


رژیم درمانی نوین ویژه خانم‌ها

نویسنده: دکتر حمیدرضا فرشچی/ دکتر سیده آمنه مجد

ناشر: فرهنگ سبز


بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

سری کتاب‌های رژیم درمانی نوین، انواع کتاب‌های مفید در زمینه تغذیه را معرفی می‌کند اما رژیم درمانی نوین ویژه خانم‌ها می‌خواهد به آنها بگوید براساس آخرین اطلاعات علمی افزایش وزن و چاقی خانم‌ها در سنین مختلف به چه علت است.


راهنمای تغذیه و رژیم درمانی

نویسنده: دکتر باقرزاده

ناشر: قابل دانلود


بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

خیلی اوقات خیال می‌کنید با خوردن سالاد لاغر می‌شوید و لاغر می‌مانید در حالی که نمی‌دانید وقتی همه گروه‌های غذایی را در یک وعده غذایی به بدن‌تان نمی‌رسانید، در اصل هیچ کمکی به رژیم‌تان نکرده‌اید. در کتاب راهنمای تغذیه و رژیم درمانی روش‌های علمی رژیم‌های غذایی به منظور تناسب اندام و بدنی سالم آورده شده است.


من می‌توانم شما را لاغر کنم

نویسنده: پل مکنا

مترجم: هاله صفوی

ناشر: کتابسرای تندیس


بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

این کتاب کم حجم اما بسیار مفید بر سر ادعایی که کرده، محکم ایستاده است. در این کتاب علت اصلی در رعایت نکردن رژیم غذایی یا بازگشتن به وزن قبل از رژیم‌های مختلفی که گرفته‌اید، کشف می‌شود. این کتاب نکاتی کلیدی در مورد کاهش وزن و البته نگه‌داشتن آن وزن به شما ارائه می‌کند.


لاغری با ان ال پی

نویسنده: لینزی اگنس

مترجم: مهین خالصی

ناشر: نسل نواندیش


بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

خیلی اوقات نداشتن اراده و انگیزه یا خستگی از ادامه برنامه رژیم غذایی را برای خیلی از شماها سخت می‌کند. نکته اینجاست که شما باید علاوه بر رژیم غذایی از ابزار روانی قدرتمند ان ال پی (برنامه ذهنی و زبانی) برای دگرگون کردن برنامه غذایی و ورزش‌تان استفاده کنید.


کاهش وزن و لاغری با چهار کلید طلایی

نویسنده: بهمن ابراهیمی

ناشر: الماس دانش


بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

هدف اصلی از نوشتن این کتاب معرفی و شناساندن چند اصل ساده رفتاری برای زدودن چاقی است. بدون شک حجم بسیار کم کتاب متعجب‌تان خواهد کرد و شاید بتوانید در یک جلسه آن را مطالعه و تمام کنید اما در این کتاب سعی شده مسائل علمی به زبان خیلی ساده نوشته شود تا استفاده از آنها راحت باشد.


کاهش وزن

نویسنده: دکتر جودیت بک

مترجم: دکتر مژگان آگاه هریس و. . .

ناشر: ارجمند


بـرای تناسب اندام از کتاب خواندن شروع كنید!

کتاب کاهش وزن گام به گام با شما پیش می‌رود و کاربرگ‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که از دید روانشناسان مورد بررسی زیادی قرار گرفته است. دراین اثر آمده است: «این کتاب به شما کمک می‌کند تا آنچه می‌خواهید را به شیوه صحیح بخورید و  از آن لذت ببرید. »
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه