اکران فیلم سینمایی زیباتر از زندگی + تصاویر


اکران فیلم سینمایی زیباتر از زندگی + تصاویر

فیلم سینمایی زیباتر از زندگی به کارگردانی انسیه شاه حسینی داستان زندگی شهید محمدحسین علم‌الهدی، فرمانده سپاه هویزه را روایت میکند.

انسیه شاه‌حسینی کارگردان «زیباتر از زندگی» تصمیم گرفت تصحیح‌هایی روی فیلم داشته باشد چون امسال حتما فیلم باید به اکران برسد. بعد از این تصحیحات هم حالا اکران فیلم در دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی شروع شده است و بعد از آن اکران عمومی فیلم آغاز خواهد شد.

حامد کمیلی در فیلم زیباتر از زندگی


تهیه‌کننده فیلم «زیباتر از زندگی» درباره زمان اکران عمومی فیلم گفت: هنوز درحال صحبت هستیم ولی تلاش ما این است که این فیلم تا اواسط بهار به اکران عمومی برسد.

حامد کمیلی

وی همچنین درباره فیلم «به کودکان شلیک نکنید» که انسیه شاه‌حسینی هم اکنون در حال نگارش آن است، گفت: شاه‌حسینی حدود 80 درصد از این فیلمنامه را نوشته است و امیدواریم تا اواخر تابستان بتوانیم تولید این فیلم را هم شروع کنیم.

این فیلم در سال ۱۳۸۹ ساخته شده است و نماینده سینمای دفاع مقدس در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بود و توانست سیمرغ بخش جلوه‌های ویژه میدانی سیمرغ سی‌و‌یکمین جشنواره فیلم فجر و همچنین عنوان بهترین فیلم را در بخش نگاه ملی این جشنواره از آن خود کند.

حامد کمیلی در فیلم زیباتر از زندگی


«زیباتر از زندگی» داستان زندگی شهید محمدحسین علم‌الهدی، فرمانده سپاه هویزه و رزمندگانی است که در عملیات نصر به کمک نیروهای مخلص ارتش به یاری مردم روستاها در منطقه جنوب اهواز در دشت آزادگان می‌شتابند. حامد کمیلی نقش این شهید را در فیلم بازی می کند.

منبع : خبرگزاری مهر - / ک

برچسب ها : عکس بازیگر

اکران فیلم سینمایی زیباتر از زندگی + تصاویر - تصویر 5
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه