آموزش تزئین لباس. آموزش نقاشی روی پارچه با شابلون و اکریلیک. یادگیری نقاشی روی پارچه کمک می کند خیلی راحت آن طرح و نقشی را که دوست داریم روی پارچه های ساده بیندازیم و همین طور اگر لباسی داریم که دلمان را زده با استفاده از نقاشی روی پارچه آن را تغییر بدهیم و یک کار جدید داشته باشیم. آموزش نقاشی روی پارچه با شابلون:. آموزش نقاشی روی لباس های قدیمی و ساده. برای شروع نقاشی روی پارچه بهتراست وسایل مورد نیازتان را آماده کنید. می توانید از یک لباس قدیمی و ساده و یا پارچه استفاده کنید تا کار نقاشی ...

آموزش مرحله ای تزئین لباسنحوه تزیین لباس,آموزش تزئین لباس

آموزش تزئین لباس

 

آموزش نقاشی روی پارچه با شابلون و اکریلیک

یادگیری نقاشی روی پارچه کمک می کند خیلی راحت آن طرح و نقشی را که دوست داریم روی پارچه های ساده بیندازیم و همین طور اگر لباسی داریم که دلمان را زده با استفاده از نقاشی روی پارچه آن را تغییر بدهیم و یک کار جدید داشته باشیم.

 

آموزش نقاشی روی پارچه با شابلون:

شیوه تزئین لباس,مدل تزئین لباس

آموزش نقاشی روی لباس های قدیمی و ساده

 

برای شروع نقاشی روی پارچه بهتراست وسایل مورد نیازتان را آماده کنید. می توانید از یک لباس قدیمی و ساده و یا پارچه استفاده کنید تا کار نقاشی را روی آن انجام بدهید.

 

آموزش نقاشی روی لباس,نقاشی روی پارچه

طرح شابلون برای نقاشی روی لباس

 

حالا یک تکه طلق و یا مقوا بردارید و طرح مورد نظرتان روی آن پیاده کنید. بعد از کپی و یا کشیدن طرح با هویه، کاتر و یا قیچی طرح را خالی کنید. به جای اینکار می توانید از شابلون های موجود در بازار هم استفاده کنید که اینطوری کار شما خیلی راحت تر و سریع تر پیش می رود.

 

شیوه نقاشی روی لباس,آموزش تزیین لباس ساده

رنگ مورد نظر برای تزیین لباس را آماده و با روی نقش های شابلون بزنید

 

حالا طرحی را که قبلا آماده کردیم با استفاده از سنجاق ته گرد و یا چسب کاغذ به پارچه یا لباستان متصل کنید و با قلمو مخصوص نقاشی  یا تکه ایی اسفنج آغشته به رنگ داخل طرح و قسمت های خالی شده را رنگ بزنید.

 

آموزش تزئین لباس,آموزش تصویری تزئین لباس

شابلون را با استفاده از سنجاق ته گرد و یا چسب کاغذ به پارچه یا لباستان متصل کنید

 

فقط در صورتی که طرح را روی کاغذ منتقل کردید، ممکن است تکه های کاغذ به دلیل نازک بودن جداشدن و به پارچه بچسبند، آن تکه ها را به آرامی به وسیله موچین از روی پارچه بردارید.

 

مدل تزئین لباس,نحوه تزیین لباس

تکه های کاغذ به دلیل نازک بودن جداشدن و به پارچه چسبیدند را با موچین جدا کنید

 

در مرحله آخر کار، را به وسیله سشوار خشک کنید تا نقاشی شما خراب نشود و بعد خیلی راحت از آن استفاده کنید و از داشتن هنر دست خودتان نهایت لذت را ببرید.

 

طرح دار کردن لباس ساده,آموزش نقاشی روی لباس

نحوه تزیین لباس با نقاشی

 

منبع: khomari.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه