ساختار پیچیده پوست انسان به طور مداوم در حال تغییر و دگرگونی بوده و تغییرات ظاهری آن به طور مشخصی با افزایش سن قابل مشاهده می باشد. پیری و فرسودگی پوست فرآیندی است که از دهه سوم زندگی آغاز گردیده

آردن

کلینیک ایران FIT

پیری و فرسودگی پوست

ساختار پیچیده پوست انسان به طور مداوم در حال تغییر و دگرگونی بوده و تغییرات ظاهری آن به طور مشخصی با افزایش سن قابل مشاهده می باشد. پیری و فرسودگی پوست فرآیندی است که از دهه سوم زندگی آغاز گردیده، در دهه چهارم شدت و نمود بیشتری یافته و در دهه های ششم و هفتم به اوج خود می رسد. تغییرات ایجاد شده ناشی از پیری پوست به طور عمده مشتمل بر دو دسته تغییرات ساختمانی یا میکروسکوپی و تغییرات ظاهری می باشند. تغییرات ساختمانی پوست نسبتا از سنین پایین آغاز گردیده و افزایش سن مهم ترین علت طبیعی پیری پوست با منشاء داخلی محسوب می گردد. اغلب تغییرات ظاهری در اثر عوامل محیطی نظیر نور خورشید، سیگار و استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی نامرغوب ایجاد می شود. صورت و گردن و در مرحله بعدی پشت دست ها شایع ترین محل بروز تغییرات ناشی از پیری پوست می باشند .

از اینرو لابراتور پارس حیان بعنوان واحد پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی برای اولین بار در ایران، گروه تخصصی محصولات آردن Expert Age را برای افراد بالای 40 سال با فرمولاسیون نوین، تخصصی، پیشرفته و بر اساس تکنولوژی استفاده از سلول های بنیادی تولید و عرضه نموده است. همراهی ترکیبات موثر جوان کننده و ضد چروک، روشن کننده و ضد لک، مرطوب کننده و مغذی در این فرآورده ها، علاوه بر پیشگیری از ایجاد چین و چروک های پوست، با تحریک سنتز کلاژن و الاستین سبب بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و تحریک بیشتر سلول های زاینده گردیده و به رفع لک های قهوه ای و تیره، اختلالات رنگدانه ای ناشی از افزایش سن و جلوگیری از ایجاد و رفع علایم ناشی از پیری پوست کمک شایانی می نمایند.

آردن

کرم مغذی و ضد چروک آردنExpert Age  با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته سلول های بنیادی با فرمولاسیون ملایم و کارایی بسیار بالا چروک های سطحی را به طور محسوسی از بین برده، با کاهش موثر چروک های عمیق سبب افزایش استحکام و سفتی پوست آسیب دیده ناشی از افزایش سن و آبرسانی و تامین رطوبت مورد نیاز پوست میگردد. 

کرم دور چشم قوی آردن  Expert Age تهیه شده بر پایه جدیدترین، پیشرفته ترین و موثرترین مواد جوان کننده و ضد چروک  با عملکرد چندگانه سبب کمک به رفع چروک های دور چشم گردیده و به کاهش پف و سیاهی زیر چشم و محو لکهای ناشی از افزایش سن و بهبود افتادگی پلک ها کمک شایانی می نماید.
کرم مرطوب کننده و ضد چروک آردن Expert Age با بهره گیری همزمان از مواد مرطوب کننده، بازسازی کننده و ضدچروک، علایم ناشی از خشکی پوست را رفع کرده و رطوبت پوست را تامین می نماید. این فرآورده علاوه بر ساختار پوست، با افزایش تولید کلاژن و ترمیم بافت های الاستیک، از بین رفتن چین و چروک های سطحی و بازگشت خاصیت ارتجاعی پوست میگردد.

کرم تقویت کننده پوست دست آردن  Expert Age  با عملکرد چند گانه و دارا بودن جاذب های اشعه ماورای بنفش نور  خورشید با15 SPF،  سبب بازسازی و تقویت ساختار پوست  گردیده و علاوه بر تامین رطوبت مورد نیاز آن، به محو تدریجی و موثر لک ها و تیرگی های پوست ناشی از قرار گیری در آفتاب و یا افزایش سن و کاهش چین و چروک های سطحی پوست کمک شایانی می نماید.
ک��م ضدآفتاب 35 آردن  Expert Ageبر پایه تکنولوژی نانو و با بهره گیری همزمان از جاذب ها و بازتابنده های پیشرفته و موثر اشعه ماورای بنفش نور خورشید، علاوه بر محافظت از پوست در برابر کلیه پرتوهای مضر نور خورشید سبب محو تدریجی و موثر لک ها و تیرگی های ناشی از قرارگیری در معرض آفتاب و افزایش سن می گردد.

گروه تخصصی و تکمیلی محصولات روشن کننده پوست آردن  Expert Age  شامل سرم روشن کننده پوست آردن expert age (WHITA-SERUM) کرم روشن کننده پوست آردن expert age (WHITA-CREAM) و پن روشن کننده پوست آردن expert age (WHITA-pain) با فرمولاسیون نوین، تخصصی و پیشرفته جهت کاهش اختلالات پیگمنتاسیونی و لک های پوستی ناشی از آن، علاوه بر رفع لک های قهوه ای و تیره، اختلالات رنگدانه ای ناشی از افزایش سن، تغییرات هورمونی، استفاده از برخی داروها و تابش نور خورشید بر پوست، به از بین رفتن لک های ایجاد شده در برخی بیماری های پوستی نظیر ملاسما، لنتیگو و کک و مک و نیز لک های پوستی ناشی از لیزر درمانی، اپیلاسیون و لایه برداری کمک شایانی می نماید.
کلینیک ایران FIT

تلفن روابط عمومی و ارتباط با مشتریان : 26201015 021

سامانه پیام کوتاه : 20009555


www.dermasafecare.com

آردن - تصویر 5

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه